OVERGLASS

OVERGLASS to firma obecna na rynku od 2009 r. Dbamy o naszych klientów, prowadząc działalność handlowo-usługową w zakresie kompleksowej realizacji zamówień ze szkła hartowanego o najwyższej jakości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowych realizacjach ze szkła hartowanego. Nieustannie doskonalimy nasz warsztat oraz podążamy 
za rozwojem technologicznym. Dlatego jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie Państwa pomysły, nawet te najodważniejsze. Specjalizujemy się 
w wykonywaniu niestandardowych projektów, z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szklane panele kuchenne, szklane kabiny prysznicowe, ścianki prysznicowe wolnostojące, 
ścianki typu walk-in, 
parawany na wannę, szklane panele lakierowane, panele kuchenne z grafiką, drzwi szklane, balustrady i lustra.

Niezawodne surowce, solidne okucia oraz profesjonalny i doświadczony zespół – oto, dlaczego potrafimy sprostać każdemu zadaniu.

Zapraszamy do współpracy.

W celu maksymalnego zadowolenia i wygody Klientów, opracowaliśmy nasze autorskie 4 kroki do realizacji. Według poniższego schematu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, niezależnie, czy marzycie Państwo o szklanych drzwiach, panelach kuchennych, szklanej balustradzie, czy innej zabudowie wykonanej z doskonałej jakości szkła hartowanego.

CZTERY KROKI DO REALIZACJI

1. ANALIZA POTRZEB

Aby móc jak najtrafniej zrealizować Państwa wizję, już od pierwszego kontaktu mailowego bądź telefonicznego, oczekujemy wszystkich szczegółów Państwa pomysłu. Na tym etapie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, odpowiadamy na pytania, doradzamy i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

2. WYCENA

Dla Państwa wygody, wstępnej wyceny projektu dokonujemy drogą mailową. Wycena następuje na podstawie Państwa wytycznych przekazanych w poprzednim kroku. Oprócz informacji o cenie, podajemy Państwu także dane na temat rodzaju szkła wykorzystanego w projekcie, a także odpowiedzi na Państwa wątpliwości, o ile takie się pojawiły.

3. POMIAR

Po zaakceptowaniu przez Państwa wstępnej wyceny, wykonanej w poprzednim kroku, umawiamy się na spotkanie pomiarowe. W jego trakcie dokonujemy dokładnego pomiaru zabudowy ze szkła oraz ustalamy pozostałe szczegóły realizacji zamówienia. Następnie przesyłamy Państwu wiadomość z podaniem ostatecznej ceny.

4. TRANSPORT I MONTAŻ

Po zaakceptowaniu ostatecznej ceny oraz warunków zamówienia, przystępujemy do jego realizacji. Czas oczekiwania na montaż wynosi 10-14 dni, od momentu akceptacji warunków zamówienia. Gwarantujemy bezpieczny transport oraz sprawny i profesjonalny montaż w dogodnym dla Państwa terminie.